Щодня ми створюємо якісний продукт для того, щоб все більше дітей гарно говорили, були впевненими, сильними та почували себе успішними.
Дуже задоволена центром!!!
Порадила подруга, у доньки якої була алалія — її успішно подолали саме завдяки цьому центру.
Педагог Олечка заговорила нашого сина Тимофія!!! Наймиліша молода дівчина!)
З 2 років син говорив поганенько, всі казали: «…з 3 років прорве…». Але краще не ставало. Говорив лише першими складами, та й тільки тими, що йому більше подобались. Вигадував свої слова-заміни, а ти спробуй здогадатись, що має на увазі.
Син ходив у дитячий розвивальний центр, а місцевий “логопед” після першого заняття почала знайомство з фрази: «Який у вас діагноз?». На цьому знайомство й урок завершились (у сина немає неврології).
Із сльозами записалась на консультацію до Ірини, яка заспокоїла, поговорила з сином і повідомила — просто низька норма розвитку мовлення і… проста лінь))
У результаті наш педагог Олечка веде нас із вересня 2017 року, і цьому радіє вся сім’я)
Дуже уважна, чітко пояснює домашні завдання, після кожного заняття ділиться деталями.
За повні 3 місяці занять Тимофій говорить реченнями, чітко висловлює, що хоче, дуже старається вимовляти складні слова. Вже вчить звук «Л» і навіть встигає час від часу посперечатися на уроці)
Дуже дякуємо вам і продовжуємо до вас ходити!
P.S. А ще дівчата влаштовують наймиліші тематичні свята — нам дуже подобається!
Дуже задоволена центром!!!
Порадила подруга, у доньки якої була алалія — її успішно подолали саме завдяки цьому центру.
Педагог Олечка заговорила нашого сина Тимофія!!! Наймиліша молода дівчина!)
З 2 років син говорив поганенько, всі казали: «…з 3 років прорве…». Але краще не ставало. Говорив лише першими складами, та й тільки тими, що йому більше подобались. Вигадував свої слова-заміни, а ти спробуй здогадатись, що має на увазі.
Син ходив у дитячий розвивальний центр, а місцевий “логопед” після першого заняття почала знайомство з фрази: «Який у вас діагноз?». На цьому знайомство й урок завершились (у сина немає неврології).
Із сльозами записалась на консультацію до Ірини, яка заспокоїла, поговорила з сином і повідомила — просто низька норма розвитку мовлення і… проста лінь))
У результаті наш педагог Олечка веде нас із вересня 2017 року, і цьому радіє вся сім’я)
Дуже уважна, чітко пояснює домашні завдання, після кожного заняття ділиться деталями.
За повні 3 місяці занять Тимофій говорить реченнями, чітко висловлює, що хоче, дуже старається вимовляти складні слова. Вже вчить звук «Л» і навіть встигає час від часу посперечатися на уроці)
Дуже дякуємо вам і продовжуємо до вас ходити!
P.S. А ще дівчата влаштовують наймиліші тематичні свята — нам дуже подобається!
Колектив Логопеда-Чарівника — професіонали своєї справи. Дуже вдячна їм за успіхи моєї дитини та за індивідуальний підхід. Усе чітко й швидко 🙂 і найголовніше — дитина ходила із задоволенням.
Колектив Логопеда-Чарівника — професіонали своєї справи. Дуже вдячна їм за успіхи моєї дитини та за індивідуальний підхід. Усе чітко й швидко 🙂 і найголовніше — дитина ходила із задоволенням.
Фантастика! Прекрасний компетентний і веселий педагог! Займалися дистанційно по Skype (живемо в Німеччині, де гаркава «Р» — звичне діло). Дитина чекала кожного заняття! Віршики, ігри, домашні завдання та звітні відео через Viber, для оцінки, чи готові були до наступного заняття. На букву «Р» пішло 6 занять, плюс бонусом захопили в останні пів години проблему шиплячих. Після завершення отримали великий файл з вправами для закріплення результату! (Для статистики: дівчинка, 7 років, проблема короткої вуздечки). Велике Вам спасибі!
Фантастика! Прекрасний компетентний і веселий педагог! Займалися дистанційно по Skype (живемо в Німеччині, де гаркава «Р» — звичне діло). Дитина чекала кожного заняття! Віршики, ігри, домашні завдання та звітні відео через Viber, для оцінки, чи готові були до наступного заняття. На букву «Р» пішло 6 занять, плюс бонусом захопили в останні пів години проблему шиплячих. Після завершення отримали великий файл з вправами для закріплення результату! (Для статистики: дівчинка, 7 років, проблема короткої вуздечки). Велике Вам спасибі!