Щодня ми створюємо якісний продукт для того, щоб все більше дітей гарно говорили, були впевненими, сильними та почували себе успішними.
Займаємося онлайн другий місяць. Доньці 10 років, займається охоче, у мовленні з’явилося більше довгих зв’язних речень, старається чіткіше вимовляти окремі звуки. Дуже рада, що знайшла цей центр, щиро дякую логопеду Вероніці за роботу! Також варто відзначити надійну роботу сайту — це важливо при дистанційному спілкуванні.
Займаємося онлайн другий місяць. Доньці 10 років, займається охоче, у мовленні з’явилося більше довгих зв’язних речень, старається чіткіше вимовляти окремі звуки. Дуже рада, що знайшла цей центр, щиро дякую логопеду Вероніці за роботу! Також варто відзначити надійну роботу сайту — це важливо при дистанційному спілкуванні.
Логопед-Чарівник — це знаючі та компетентні спеціалісти, які здатні знайти підхід до кожного малюка. Персональний підхід до дитини, урахування особливостей її психічного, фізичного та інтелектуального розвитку в поєднанні з використанням різноманітних методик навчання дозволяє досягати чудових результатів у розвитку мовленнєвих навичок у дітей. Моя дитина відвідує заняття вже понад півтора року, і ми дуже задоволені результатом.
Логопед-Чарівник — це знаючі та компетентні спеціалісти, які здатні знайти підхід до кожного малюка. Персональний підхід до дитини, урахування особливостей її психічного, фізичного та інтелектуального розвитку в поєднанні з використанням різноманітних методик навчання дозволяє досягати чудових результатів у розвитку мовленнєвих навичок у дітей. Моя дитина відвідує заняття вже понад півтора року, і ми дуже задоволені результатом.
Звернулися до центру, оскільки дитина в 2 роки й 8 місяців майже не розмовляла. Зараз дитині виповнилося 3 роки — суттєвий прогрес у мовленнєвому розвитку. Уже говорить цілими реченнями. На заняття дитина ходить із великим задоволенням! Дякуємо всьому колективу “Логопед-Чарівник” і величезна подяка логопеду Вероніці за вашу роботу!!!
Звернулися до центру, оскільки дитина в 2 роки й 8 місяців майже не розмовляла. Зараз дитині виповнилося 3 роки — суттєвий прогрес у мовленнєвому розвитку. Уже говорить цілими реченнями. На заняття дитина ходить із великим задоволенням! Дякуємо всьому колективу “Логопед-Чарівник” і величезна подяка логопеду Вероніці за вашу роботу!!!
Знаємо центр не з чуток, адже водила сюди свого старшого сина 4 роки тому. Тому коли постало питання з молодшою дитиною — без вагань звернулися до Логопед-Чарівник. Займаємося трохи більше місяця, але вже швидко поставили звуки Л, Б і П, переходимо до етапу автоматизації. Педагог Ірина одразу розташувала дитину, і тому вона із задоволенням ходить на заняття 🙂
Знаємо центр не з чуток, адже водила сюди свого старшого сина 4 роки тому. Тому коли постало питання з молодшою дитиною — без вагань звернулися до Логопед-Чарівник. Займаємося трохи більше місяця, але вже швидко поставили звуки Л, Б і П, переходимо до етапу автоматизації. Педагог Ірина одразу розташувала дитину, і тому вона із задоволенням ходить на заняття 🙂
Ми дуже задоволені процесом — дитина вже на третьому занятті почала вимовляти звук Р. Зараз у процесі автоматизації. Подобається ігровий формат занять, ми дуже вдячні команді та будемо вас рекомендувати іншим 🙂 дякуємо!!!
Ми дуже задоволені процесом — дитина вже на третьому занятті почала вимовляти звук Р. Зараз у процесі автоматизації. Подобається ігровий формат занять, ми дуже вдячні команді та будемо вас рекомендувати іншим 🙂 дякуємо!!!
Справді чарівне місце, де дітям цікаво!
Різноманітні методики, урахування індивідуальних особливостей дитини, чудові спеціалісти — усе це змушує дитину бігти на заняття!
Справді чарівне місце, де дітям цікаво!
Різноманітні методики, урахування індивідуальних особливостей дитини, чудові спеціалісти — усе це змушує дитину бігти на заняття!
Чудовий центр! Усі педагоги —
досвідчені професіонали своєї справи!!! Щиро дякуємо їм за працю, відданість і терпіння)))
Пробували займатися з кількома спеціалістами до Логопеда-Чарівника, але, на жаль, ніде не зустріли такого натхненного колективу.
Ваша атмосфера казки неймовірно подобається доньці.
Щоразу з радістю їдемо на заняття й дуже вдячні за все, що ви робите!!!
Чудовий центр! Усі педагоги —
досвідчені професіонали своєї справи!!! Щиро дякуємо їм за працю, відданість і терпіння)))
Пробували займатися з кількома спеціалістами до Логопеда-Чарівника, але, на жаль, ніде не зустріли такого натхненного колективу.
Ваша атмосфера казки неймовірно подобається доньці.
Щоразу з радістю їдемо на заняття й дуже вдячні за все, що ви робите!!!
Велике спасибі Логопеду-Чарівнику! Завдяки Ірині, яка вчасно й правильно визначила та розписала нам курс навчання, і Наталії, яка займається з нами та знайшла підхід до нашої дитини, наша дитина заговорила. І говорить правильно та красиво. Велике людське спасибі!
Мансарлійські
Велике спасибі Логопеду-Чарівнику! Завдяки Ірині, яка вчасно й правильно визначила та розписала нам курс навчання, і Наталії, яка займається з нами та знайшла підхід до нашої дитини, наша дитина заговорила. І говорить правильно та красиво. Велике людське спасибі!
Мансарлійські
Дуже задоволена центром!!!
Порадила подруга, у доньки якої була алалія — її успішно подолали саме завдяки цьому центру.
Педагог Олечка заговорила нашого сина Тимофія!!! Наймиліша молода дівчина!)
З 2 років син говорив поганенько, всі казали: «…з 3 років прорве…». Але краще не ставало. Говорив лише першими складами, та й тільки тими, що йому більше подобались. Вигадував свої слова-заміни, а ти спробуй здогадатись, що має на увазі.
Син ходив у дитячий розвивальний центр, а місцевий “логопед” після першого заняття почала знайомство з фрази: «Який у вас діагноз?». На цьому знайомство й урок завершились (у сина немає неврології).
Із сльозами записалась на консультацію до Ірини, яка заспокоїла, поговорила з сином і повідомила — просто низька норма розвитку мовлення і… проста лінь))
У результаті наш педагог Олечка веде нас із вересня 2017 року, і цьому радіє вся сім’я)
Дуже уважна, чітко пояснює домашні завдання, після кожного заняття ділиться деталями.
За повні 3 місяці занять Тимофій говорить реченнями, чітко висловлює, що хоче, дуже старається вимовляти складні слова. Вже вчить звук «Л» і навіть встигає час від часу посперечатися на уроці)
Дуже дякуємо вам і продовжуємо до вас ходити!
P.S. А ще дівчата влаштовують наймиліші тематичні свята — нам дуже подобається!
Дуже задоволена центром!!!
Порадила подруга, у доньки якої була алалія — її успішно подолали саме завдяки цьому центру.
Педагог Олечка заговорила нашого сина Тимофія!!! Наймиліша молода дівчина!)
З 2 років син говорив поганенько, всі казали: «…з 3 років прорве…». Але краще не ставало. Говорив лише першими складами, та й тільки тими, що йому більше подобались. Вигадував свої слова-заміни, а ти спробуй здогадатись, що має на увазі.
Син ходив у дитячий розвивальний центр, а місцевий “логопед” після першого заняття почала знайомство з фрази: «Який у вас діагноз?». На цьому знайомство й урок завершились (у сина немає неврології).
Із сльозами записалась на консультацію до Ірини, яка заспокоїла, поговорила з сином і повідомила — просто низька норма розвитку мовлення і… проста лінь))
У результаті наш педагог Олечка веде нас із вересня 2017 року, і цьому радіє вся сім’я)
Дуже уважна, чітко пояснює домашні завдання, після кожного заняття ділиться деталями.
За повні 3 місяці занять Тимофій говорить реченнями, чітко висловлює, що хоче, дуже старається вимовляти складні слова. Вже вчить звук «Л» і навіть встигає час від часу посперечатися на уроці)
Дуже дякуємо вам і продовжуємо до вас ходити!
P.S. А ще дівчата влаштовують наймиліші тематичні свята — нам дуже подобається!
Колектив Логопеда-Чарівника — професіонали своєї справи. Дуже вдячна їм за успіхи моєї дитини та за індивідуальний підхід. Усе чітко й швидко 🙂 і найголовніше — дитина ходила із задоволенням.
Колектив Логопеда-Чарівника — професіонали своєї справи. Дуже вдячна їм за успіхи моєї дитини та за індивідуальний підхід. Усе чітко й швидко 🙂 і найголовніше — дитина ходила із задоволенням.
Фантастика! Прекрасний компетентний і веселий педагог! Займалися дистанційно по Skype (живемо в Німеччині, де гаркава «Р» — звичне діло). Дитина чекала кожного заняття! Віршики, ігри, домашні завдання та звітні відео через Viber, для оцінки, чи готові були до наступного заняття. На букву «Р» пішло 6 занять, плюс бонусом захопили в останні пів години проблему шиплячих. Після завершення отримали великий файл з вправами для закріплення результату! (Для статистики: дівчинка, 7 років, проблема короткої вуздечки). Велике Вам спасибі!
Фантастика! Прекрасний компетентний і веселий педагог! Займалися дистанційно по Skype (живемо в Німеччині, де гаркава «Р» — звичне діло). Дитина чекала кожного заняття! Віршики, ігри, домашні завдання та звітні відео через Viber, для оцінки, чи готові були до наступного заняття. На букву «Р» пішло 6 занять, плюс бонусом захопили в останні пів години проблему шиплячих. Після завершення отримали великий файл з вправами для закріплення результату! (Для статистики: дівчинка, 7 років, проблема короткої вуздечки). Велике Вам спасибі!